חיפוי וריצוף בחומרים שונים

ריצוף זה אומנות.
כאשר נכנסים לחלל הדבר הראשון שאנחנו חווים ורואים זה הריצוף. הוא נפרש על הרצפה מקיר לקיר ועובר איתנו מחדר לחדר, הריצוף הנכון יתן לנו את הסגנון העיצובי ויקבע את האווירה בחלל, אפשר לנוע בין האלגנט ליוקרתי ולבחור בסגנונות שונים.

הידע והמקצועיות שלנו בריצוף ובחיפוי בחומרים שונים מהארץ ומחו״ל מאפשרים לך לבחור ולעצב את הריצוף והחיפוי עד הפרטים הכי קטנים. כיום ניתן לראות חיפויים שונים לא רק בחדרי רחצה אלא גם בחללים אחרים בבית, בין אם זה ריצוף חוץ בגינה בכניסה לבית או בחלל הבריכה לבין חללי פנים שונים.
עבודת הריצוף חייבת להיות מדוייקת, אסתטית ומקצועית, כל סוג חומר מטופל בצורה אחרת ויש הכנות מדוייקת להתקנה, בין אם זה פלטות גדולות מיובאות מאיטליה או חיפויי טרצו על כל חלל הרחצה.
הלקוחות שלנו יודעים שהעבודה הישירה והמקצועית שלנו מול האדריכלים, מעצבי פנים, קבלנים ומפקחים מספקת עבודה מסודרת ומדוייקת וכי אין לקוח שלא מרוצה מהתוצאה.

ב20 שנות נסיון שלנו מול ספקים, אדריכלים ומעצבי פנים הלקוח מקבל ערך מוסף של עבודות ריצוף וחיפוי מקצועיות ומדוייקת שמלווה את כל תהליכים בסבלנות ודיוק.

לקוחות ממליצים

אנו עובדים עם חברת אסלנוב סטס מעל לעשור במהלך השנים הפכנו מקולגות לחברים, חברת אסלנוב סטס לא מתפשרת על איכות החומרים והעבודה עבור כל לקוחותיו
חברת תרמוקיר
אנו בחברת פרביטל רואים את חברת אסלנוב סטס הופכים כל רעיון למציאות בצורה בלתי מתפשרת של איכות ומצויינות.
חברת Fervital
חברת סטס אסלנוב יודעת לבחור את החומרים הנכונים לכל סוג חיפוי וריצוף בהתאם לתנאים והסטנדרטים הקיימים בעולם.
חברת SIKA
ניהול וביצוע פרויקטים עם חברת אסלנוב סטס זו חוויה, לראות איך הכל מתחיל ואיך הכל מסתיים
מניהול ועד רמת האיכות והביצוע בצורה מקצועית יוצאת דופן תוך עמידה בלוחות זמנים מאתגרים.
חברת CR Contech

אנו עובדים עם החומרים והמוצרים המובילים בארץ ובעולם

logo-harash-new